30 گیگابایت فضای رایگاناین روزها بسیاری از کاربران از دستگاه‌های هوشمند برای انجام امور روزمره خود کمک می‌گیرند. تنوع این دستگاه‌های هوشمند در کنار رایانه‌های خانگی کاربران نیز موجب شده است تا سرویس‌های مختلفی برای هماهنگ‌سازی فایل‌های ذخیره شده روی دستگاه کاربران با دیگر دستگاه‌هایی که ایشان مورد استفاده قرار می‌دهند، طراحی شود. سرویس‌های ابری همچون دراپ‌باکس، گوگل‌درایو، وان درایو و... برخی از این سرویس‌ها به‌شمار می‌روند.
در بیشتر موارد استفاده از این سرویس‌ها رایگان است و حجم محدودی با عضویت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

همان‌طور که می‌دانید، سرویس وان‌درایو از سوی مایکروسافت پشتیبانی می‌شود (نام قدیم آن اسکای درایو بود) و با عضویت رایگان در این سرویس می‌توانید از 15 گیگابایت فضای رایگان برای آپلود انواع فایل‌های خود کمک بگیرید.

شما می‌توانید از فایل‌های آپلود شده در هر زمان و از هر دستگاهی (رایانه، تبلت و تلفن همراه) استفاده کنید.

سرویس وان‌درایو روش‌های مختلفی همچون خرید حجم و معرفی کاربر جدید را برای افزایش حجم کاربری شما در اختیارتان قرار می‌دهد؛ اما آیا می‌دانید در کمتر از چند دقیقه می‌توانید سرویس 15 گیگابایتی خود را به 30 گیگابایت افزایش دهید؟

گیگ‌های اضافه

15 گیگابایت افزایش حجم رایگان در سرویس وان‌درایو به کاربرانی اختصاص دارد که گزینه‌ تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر دوربین را در دستگاه هوشمند خود فعال کنند.

فعال شدن این گزینه نه تنها موجب افزایش 15 گیگابایتی فضای رایگان شما شده و حجم اختصاصی شما را به 30 گیگابایت می‌رساند، بلکه این اطمینان را به شما می‌دهد که هیچ‌گاه عکس‌هایی که یادآور بسیاری از خاطرات شماست، از دست نخواهید داد.

توجه: استفاده از این روش تا هشتم آبان امسال امکان‌پذیر است.

فضای دو برابر

سیستم‌عامل آی.او.اس، ویندوزفون، اندروید و ویندوز از سیستم‌های‌عاملی‌ است که شما می‌توانید برنامه‌ وان‌درایو را در آنها نصب کنید. پس از نصب برنامه مورد نظر روی هر یک از این سیستم‌های‌عامل با اجرای این روش می‌توانید قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر دوربین را فعال کنید تا 15 گیگابایت فضای اضافه هدیه بگیرید.

ـ ویندوزفون

1ـ از فهرست برنامه‌ها به Settings مراجعه کنید.

2ـ‌ صفحه را به چپ جارو کرده و applications را انتخاب کنید.

3ـ روی photos + camera فشار دهید.

4ـ گزینه‌ auto upload to OneDrive را فعال کنید.

ـ اندروید

نرم‌افزار OneDrive را از گوگل‌پلی دانلود و نصب کنید.

2ـ‌ پس از اجرای نرم‌افزار به بخش Settings وارد شوید.

3ـ روی Camera backup فشار داده و آن را فعال کنید.

ـ آی. او. اس

1ـ نرم‌افزار OneDrive را دانلود و نصب کنید.

2ـ پس از اجرای برنامه به بخش Settings وارد شوید.

3ـ روی Camera backup فشار داده و آن را فعال کنید.

ـ ویندوز 8 ، 1/8 و 10

1ـ نوار Charms را باز کنید.

2ـ روی Settings کلیک کرده و Change PC Settings را انتخاب کنید.

3ـ روی OneDrive’s Camera Roll کلیک کنید.

4ـ یکی از گزینه‌های کیفیت آپلود را انتخاب کنید تا آپلود خودکار تصاویر فعال شود.

پس از فعال‌سازی گزینه‌ فوق، با مراجعه به صفحه‌کاربری خود در سرویس وان‌درایو مشاهده خواهید کرد که فضای اختصاص یافته به شما به 30 گیگابایت افزایش یافته است.

همچنین در صورتی‌که تمایل داشته باشید می‌توانید این قابلیت را مجدد غیرفعال کنید. فضای افزایش یافته‌ شما با غیرفعال کردن قابلیت فوق کاهش نمی‌یابد و به این ترتیب می‌توانید همچون گذشته اما با 15 گیگابایت فضای بیشتر به استفاده از سرویس وان‌درایو بپردازید.

توجه: در صورتی‌که در سرویس وان‌درایو عضو نیستید، به لینک زیر مراجعه و با کلیک روی Sign Up عضویت رایگان خود را ایجاد کنید.


http://www.onedrive.com
منبع : jamejamonline.ir
30 گیگابایت فضای رایگان
ساعت: 20 اردیبهشت 1396, 18:12
0
0

از مطالب زیر نیز دیدن نمایید


نظر خود را ارسال کنید


Наверх