نصب سریع به‌روزرسانی بزرگ Creators

نصب سریع به‌روزرسانی بزرگ Creators

همان‌طور که می‌دانید ویندوز 10 آخرین نسخه از سیستم‌عامل ویندوز است و قرار نیست این سیستم‌عامل نسخه جدیدی را به خود اختصاص دهد، اما همین نسخه در طول زمان به‌روزرسانی‌های متعددی را به خود اختصاص می‌دهد و ممکن است امکاناتی از آن حذف یا امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شود.

این به‌روزرسانی‌ها گاهی تغییرات اندکی را به همراه دارند و گاهی نیز با تحولات زیادی همراه هستند که در اغلب موارد به آنها به‌روزرسانی بزرگ می‌گویند. به‌تازگی نیز یک ‌به‌روزرسانی بزرگ دیگر توسط مایکروسافت برای ویندوز عرضه شده که با نام Creators شناخته می‌شود. این به‌روزرسانی با شماره نسخه 15063 شناسایی می‌شود و از تاریخ 11 آوریل به‌طور رسمی در دستگاه‌های مختلف اعمال می‌شود.

چنانچه پیش‌تر با روند انتشار به‌روزرسانی‌ها توسط مایکروسافت آشنا باشید می‌دانید که دریافت خودکار به‌روزرسانی توسط دستگاه‌های مختلف ممکن است تا چند ماه زمان ببرد و در این میان کاربران مشتاقی وجود دارند که قصد دارند هرچه سریع‌تر و بدون قرارگیری در صف انتظار این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

چنانچه شما نیز جزو همین کاربران مشتاق و البته کمی عجول هستید می‌توانید با کمک این ترفند از صف خارج شده و هر زمان که تمایل داشتید نسبت به دریافت و نصب این به‌روزرسانی اقدام کنید:

پیش از هر چیز به لینک زیر مراجعه کرده و آخرین نسخه از نرم‌افزار دستیار به‌روزرسانی مایکروسافت را با نام Update Assistant tool دانلود کنید:

http://tiny.cc/click_uat


دستیار به‌روزرسانی ویندوز را اجرا کنید تا شماره نسخه فعلی ویندوز به همراه شماره نسخه 15063 که مربوط به به‌روزرسانی بزرگ Creators است برای شما نمایش داده شود. در این مرحله شما می‌توانید با کلیک روی گزینه Update Now درخواست دانلود به‌روزرسانی بزرگ را صادر کنید.

منتظر بمانید تا فایل‌های مربوط به به‌روزرسانی Creators دانلود شوند. حین دانلود فایل‌ها می‌توانید پنجره دستیار به‌روزرسانی را به نوار وظیفه ویندوز منتقل کنید و حتی به انجام کارهای خود در سیستم‌عامل بپردازید.

پس از دانلود فایل‌های مورد نیاز برای به‌روزرسانی، این عملیات به‌طور خودکار انجام شده و می‌توانید از جدیدترین نسخه سیستم‌عامل ویندوز 10 با در اختیار داشتن آخرین به‌روزرسانی استفاده کنید.

توجه: باتوجه به این‌که در این روش شما پیش از انتشار رسمی به‌روزرسانی برای دستگاه خود به‌طور مستقیم آن را از مایکروسافت دریافت می‌کنید احتمال بروز خطا در عملکرد سیستم‌عامل وجود دارد. در صورت بروز هرگونه مشکل برای سیستم‌عامل یا نرم‌افزارهای خود می‌توانید عملیات بازگشت به به‌روزرسانی Anniversary را اجرا کنید.

برای انجام این کار از منوی استارت روی Settings کلیک کرده سپس به بخش Update & security رفته و در ادامه گزینه Recovery را کلیک کنید. در پایان با کلیک روی گزینه Get started در بخش Go back to an earlier build به‌روزرسانی بزرگ Creators از روی سیستم‌عامل حذف شده و سیستم‌عامل به وضعیت قبلی که به‌روزرسانی Anniversary است، بازگردانده می‌شود.

منبع : press.jamejamonline.ir
نصب سریع به بزرگ Creators
ساعت: 27 فروردین 1396, 17:00
0
0

از مطالب زیر نیز دیدن نمایید


نظر خود را ارسال کنید


Наверх