شغل محبوب و جدید کریس رونالدو بعد از بازنشستگی از فوتبال

شغل محبوب و جدید کریس رونالدو بعد از بازنشستگی از فوتبال


به مناسبت آغاز سال جدید میلادی، شبکه اسکای ایتالیا مصاحبه‌ای خواندنی با کریستیانو رونالدو، برترین بازیکن فوتبال دنیا در سال 2017 انجام داد، مصاحبه‌ای خاص که توسط اسطوره فوتبال ایتالیا و یوونتوس، آلساندرو دل‌پیرو انجام شد.

سایت نشریه مارکا بخشی از این مصاحبه که قرار است نسخه کامل آن در ماه ژانویه سال 2018 منتشر شود را روی خروجی خود قرار داده است.

رونالدو در بخشی از این مصاحبه، درباره آینده خود به دل‌پیرو می‌گوید: در حال حاضر من فقط روی کاری که دارم انجام می‌دهم تمرکز کرده‌ام اگرچه کاملاً مشخص است که دیر یا زود به زمان بازنشستگی‌ام خواهم رسید. زندگی من پس از فوتبال بسیار زیبا خواهد بود، از این بابت مطمئنم و این را از بابت مالی نمی‌گویم بلکه از نظر لذت کار در رشته‌های دیگر. من دوست دارم که وارد صنعت فیلم و سینما شوم. من هتل‌هایم، سالن‌های بدنسازی‌ام، خط تولید پوشاکم با شرکت نایکی و ... را دارم. خودم را در دوران بازنشستگی به عنوان یک تاجر می‌بینم.

رونالدو پیش از پیوستن به منچستریونایتد مشتری بزرگ دیگری مانند یوونتوس داشت اما در نهایت راهی اولدترافورد شد.

او درباره این موضوع هم اظهار داشت: خوشحال بودم که یوونتوس هم مرا می‌خواهد چون یووه باشگاهی خارق‌العاده است اما بعد از آن تصمیم گرفتم که به یونایتد بروم. من بازی در لیگ برتر را بیشتر از سری A دوست داشتم. علاوه بر آن با رئال مادرید هم صحبت کردم اما همیشه به لطف راهنمایی‌های مدیر برنامه‌هایم ژرژ مندز، تصمیمات خوبی اتخاذ کرده‌ام.

منبع: تسنیم
0
ساعت: 9 دی 1396, 22:45
0
18

از مطالب زیر نیز دیدن نمایید


نظر خود را ارسال کنید


Наверх