با این راهکارها عشق خود به شغل تان را افزایش دهید » پنجاه و پنجاه | اخبار ایران و جهان | بهداشت و سلامت
ورود به سایت все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 

با این راهکارها عشق خود به شغل تان را افزایش دهید

  • 0
با این راهکارها عشق خود به شغل تان را افزایش دهید


در این خبر به سراغ راهکارهایی رفته ایم که نه تنها اشتیاق شما به کارتان را حفظ خواهد کرد، بلکه به مرور آن را بهبود می‌دهد.

شغل تان را ادامه دهید

به شغل خود ادامه دهید، از آن لذت ببرید و اجازه دهید بخشی از زندگی تان شود. لذت از کار موجب می شود، صادقانه در شغل خود تلاش کنید.از کار خود دفاع کنید

گاهی اطرافیان، شغل شما را مسخره می کنند یا آن را کوچک و بی فایده می بینند. اگر از کار خود لذت می برید، از آن در مقابل بدگویی های این افراد دفاع کنید. زیرا اگر گفته های آنها را بپذیرید، به مرور موجب می شود علاقه و شوق خود به کار را از دست بدهید.

همواره به فکر بهبود باشید

اگر شغل خود را دوست دارید، پس حتما می توانید وظایف کاری تان را بهتر به پایان برسانید. سعی کنید وظایف انجام شده خود را بررسی کنید و هر بار تلاش کنید آنها را بهتر از قبل انجام دهید.

فعالیت های انجام شده خود را مستندسازی کنید

کارهای خود را ارزیابی کنید و از آنها مستنداتی (حتی تنها برای خودتان) تهیه کنید. این راهکار موجب می شود کارهای بزرگ خود را فراموش نکنید و با مرور آنها در آینده، همواره به یاد داشته باشید که تلاش های تان در گذشته چه نتایج مفیدی را به دنبال داشته است.

شرایط را قبول کنید

قبول کنید این مسئله که به علت عشق به شغل تان زمان زیادی را برای آن صرف می کنید، طبیعی است. از سوی دیگر اگر از دید خودتان کاری که می کنید مهم نیست یا اهداف کوچکی دارد، بپذیرید که شغل تان در جایگاه خود، گرانبها و مفید است.

منبع: فرصت امروز
تبلیغات در پنجاه و پنجاه
delic  digg  cloob  face  yahoo yahoo

ارسال یک نظر