ماجرای تعطیلی تلگرامی در شهریور چیست؟ » پنجاه و پنجاه | اخبار ایران و جهان | بهداشت و سلامت
ورود به سایت все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 

ماجرای تعطیلی تلگرامی در شهریور چیست؟

  • 0این خبر خیلی سریع دست به دست شد.بازهم پنج روز تعطیلی در شهریورماه امسال.این خبر در حالی در فضای مجازی به نقل از سعید لو معاون رییس جمهور! منتشر شد که علت تعطیلی نیز برگزاری نشست کشورهای جنبش عدم تعهد در تهران ازتاریخ 7تا 11شهریور عنوان شده است.

انتشار این خبر بیشتر به یک شوخی شبیه بود زیرا ماجرا از این قرار است که خبر متعلق به شهریور سال 91 است که شهر تهران به مدت یک هفته به مناسبت برگزاری نشست سران کشورهای جنبش عدم تعهد تعطیل شد در آن زمان سعید لو در سمت معاونت رییس جمهور از تعطیلی یک هفته ای شهر تهران به مناسبت برگزاری هرچه بهتر اجلاس سران خبر داده بود.

اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد هر چهار سال یک بار در یکی از کشورهای عضو تشکیل می شود .درحال حاضر هفده اجلاس برگزارشده که آخرین آن شهریورسال گذشته در جزیره مارگاریتای اندونزی برپا گردید و قرار است هجدهمین آن نیز در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان تشکیل شود. ایران نیز در سال 91 میزبان شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد بود.

باوجود اینکه این خبر چند روز پیش تکذیب شده بود ولی انعکاس این خبر همچنان در فضای مجازی مشاهده می شود.

به گزارش این خبرگزاری ،سعیدلو در تاریخ ٢٩ تیرسال ٩١ بعد از جلسه هیات دولت وقت خبر از تعطیلی پنج روزه تهران در ایام برپایی اجلاس داده بود بنابر این خبر تعطیلی تهران به مدت 5 روز از تاریخ 7 تا 11 شهریور ماه صحت ندارد.


منبع : جام جم آنلاین
تبلیغات در پنجاه و پنجاه
delic  digg  cloob  face  yahoo yahoo

ارسال یک نظر